Krása

Zimní péče o pleť

Zimní péče o pleť Úvodem je třeba říct, že pro zdravou a krásnou pleť, a to ať už máme pleť suchou, mastnou, smíšenou, normální, mladou či zralou, problematickou nebo jakoukoliv jinou, je ze všeho nejdůležitější zdravý životní styl. Tím se myslí dostatek spánku, tekutin a pohybu, vyvážená strava skládající se z „opravdového jídla", které dodává tělu spousty potřebných vitamínů, minerálů, antioxidantů, vlákniny, vody, a jiných látek, které kůži vyživují. Pokud se bavíme o krásné pleti, musí být pro nás již naprostou samozřejmostí péče o ni, zejména její pravidelné a důkladné odličování. Pokud je nám tento způsob života blízký a o vše vyjmenované se snažíme, dá se říct, že máme zvládnutý základ a můžeme se posunout dále.

Čtěte více...

Problematická pleť - co s ní můžeme dělat?

Problematická pleť - co s ní můžeme dělat? Mnoho žen i mužů se za svůj život jistě alespoň jedenkrát potýká s problémy s pletí. Může jít o různé potíže. Pleť může být suchá, nebo naopak mastná, šupinatá. Nebo může pleť trpět na pupínky, akné či jiné kožní problémy, jako je růžovka. Ať už ale má pleť jakýkoli problém, vždy se najde řešení, které problémy alespoň zmírní, když ne zcela odstraní.

Čtěte více...

Péče o pleť podle profesionální kosmetičky

Péče o pleť podle profesionální kosmetičky Krásná kosmetička Tereza Kořínková vám poradí, jak připravit pleť na zimu, na co si dávat pozor a prozradí také svou denní kosmetickou rutinu.

Čtěte více...

Přírodní pleťové masky

Přírodní pleťové masky Součástí pravidelné péče o pleť jsou pleťové masky. Pod pojmem pleťová maska rozumíme kosmetickou proceduru, prostřednictvím které pečujeme, ošetřujeme, čistíme, vyživujeme či hydratujeme pleť na obličeji. Pomocí masky můžeme zmírnit i dopady životního prostředí či známky stárnutí. V současnosti používají pleťové masky i muži.

Čtěte více...

Jak se měnila krása v průběhu věků

Jak se měnila krása v průběhu věků Zdají se vám podivné některé dnešní módní trendy a kosmetické metody? V minulosti to nebylo jiné. Aby ženy vyhověly ideálům krásy, sahaly leckdy po zdraví ohrožujících prostředcích.

Čtěte více...

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info